KONST / Litografier / Färglitografi 8641731
nr 864 1731
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), 45/175, signerad, 54x74
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 9 december 2013
kl 20:48:43
600 kr
700 kr
800 kr
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer